Neprehráva Vám video?
superrýchly internet s 50% zľavou na Vašej adrese
 
 

Objednajte online a získajte

  • Najvýhodnejšiu ponuku
  • Dostupnú 24/7
  • Najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob objednania
1
Objednávka
online
2
Telefonát
online agenta
3
Inštalácia,
aktivácia služby
Využívanie
služby

Zákaznícka zóna

Informácie pre zákazníkov, dokumenty a FAQ
Miro D.
Nemam problem, vsetko fici, kablovka ani net nepadaju. Velmi ocenujem Horizon TV. Trochu mi chyba archiv TV, ktory by mohol byt v baliku.
zobraziť recenziu
Cyril F.
Vďaka výbornej spolupráci a ochotnej odbornej podpore pri poskytovaní služieb zo strany zástupcu firmy UPC v servisnom stredisku Banská Bystrica sme dlhodobo spokojní s kvalitou poskytovaného TV signálu, s rýchlosťou internetového pripojenia a telefónnou službou UPC. V prijímači signálu TV používam kartu, takže programy, čo si nahrám mi ostanú na externom vlastnom disku a odpadajú problémy s poruchovosťou prijímačov HD, na ktorú si zákazníci občas sťažujú. Poskytované prenajaté zariadenia (modem, modul CA) fungujú bezchybne a k výmene dochádza len pri modernizácii alebo zmene spektra služieb.
zobraziť recenziu
Lucia C.
Úplná spokojnosť, internet nepadol ani raz, ide deklarovanou rýchlosťou. super.
zobraziť recenziu

Obchodné podmienky

Všeobecné podmienky spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. na poskytovanie verejných služieb vydané v súlade so zákonom č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách:
Všeobecné podmienky (315 kB)

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre marketingové účely spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o., so sídlom Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava, IČO: 35 971 967, na dobu 1 roka od udelenia súhlasu.
Rozsah mojich poskytnutých osobných údajov je nasledujúci: meno, priezvisko, adresa. Tento súhlas môže byť kedykoľvek odvolaný, a to aj pred uplynutím doby, na ktorú bol poskytnutý.