Super výhoda za odporučenie služieb známemu: internet, televízia alebo telefonovanie za 1 € na mesiac za úspešné odporučenie

Odporúčam UPC

Odporučte a ušetrite

Super výhoda za odporučenie služieb známemu

Ste už zákazník UPC používajúci jednu alebo viac našich služieb? Odporučte UPC priateľovi a získajte optický internet, digitálnu televíziu alebo výhodný telefón len za 1 € na jeden mesiac za každé úspešné odporučenie.
Čím viac Vašich známych sa stane zákazníkmi UPC, tým dlhšie budete využívať odporučenú službu za akciovú cenu!
Jednoduché a efektívne:
  • Odporučíte službu Vášmu známemu
  • Váš známy si túto službu objedná
  • Nasledujúci mesiac Vás táto služba bude stáť len 1 €
Ako to funguje

Odporučte službu známemu

Odporučíte Vami využívanú službu prípadne kombináciu služieb Vášmu známemu prostredníctvom nášho online formulára.

Zavoláme známemu

Zatelefonujeme Vášmu známemu a predstavíme všetky detaily ponuky. V prípade jeho záujmu, dohodneme termín inštalácie odporučenej služby.

Vychutnáte si zľavu

Nasledujúci mesiac Vás táto služba bude stáť len 1 €.
Ako odporučiť
UPC služby môžete odporučiť vyplnením online formulára programu Odporúčam UPC nižšie na tejto web stránke.
Ako získate v okruhu Vašich známych kontakty na potenciálnych záujemcov o služby UPC?

Susedia:

spýtajte sa Vašich susedov na rýchlosť internetu alebo počet TV staníc v ich domácnosti a koľko za ne mesačne platia.

Hromadný email:

získajte spätnú väzbu a kontakty odoslaním hromadného emailu skupine Vašich známych.

Sociálne siete:

získajte spätnú väzbu a kontakty prostredníctvom skupiny Vašich známych na sociálnych sieťach.

Novostavby:

získajte spätnú väzbu a kontakty z novostavby vo Vašom okolí.
Podmienky programu
Odporučiť môžete neobmedzený počet klientov denne.
Odporučiť môžete len typ služby, ktorý aktuálne využívate vo Vašej domácnosti.
Uplatnenie si zľavy za odporučenie služby známemu nie je možné skombinovať so zľavou za online objednanie služieb.
Príklad:
V prípade, ak využívate službu internet (napr. UPC Fiber Power 25) a úspešne odporučíte službu internetu Vášmu známemu, nasledujúci mesiac zaplatíte za Váš UPC Fiber Power 25 iba 1 €.
V prípade, ak využívate balíček služieb UPC (kombináciu služieb internet + televízia, alebo internet + telefón, prípadne internet + tv + telefón) a úspešne odporučíte službu internetu Vášmu známemu, nasledujúci mesiac zaplatíte za internet z Vášho UPC balíčka služieb len 1 €.
V prípade, ak využívate službu internet a úspešne odporučíte službu UPC digitánej televízie, zľava za odporučenie nebude môcť byť uplatnená. Program neumožňuje uplatniť zľavu z odporučenia odlišného typu služby (napr. digitálna televízia) voči typu služby ktorú vužívate (služba internet).
Viac informácií o programe Odporúčam UPC, alebo o stave spracovania Vášho odporučenia Vám veľmi radi poskytneme na tel. čísle 02 / 594 22 434 prípadne na emailovej adrese odporucam@upc.sk.

Odporučenie

Údaje Vášho známeho

Vaše údaje

Odoslaním odporučenia služieb známemu prehlasujete, že Váš známy súhlasí s poskytnutím svojich údajov za účelom skontaktovania spoločnosťou UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. na uzatvorenie Zmluvy o pripojení.
Alebo zavolajte na 02 / 594 22 434
Alexander K.
Som veľmi spokojný so službami UPC. Stabilný, rýchly internet, dobrá televízia. Uvítal by som archív.
zobraziť recenziu
Anna P.
S UPC som veľmi spokojná. Využívam viacero služieb - televízia, internet, telefón. Aj najmenšia porucha bola pracovníkmi okamžite odstránená. Všetkým doporučujem.
zobraziť recenziu
Vojtech S.
S kvalitou TV som spokojný, len pre penzistov vo vyššom veku -nad 70 rokov je to príliš drahé, tejto kategórii značnú časť peňazí odčerpávajú náklady na lieky. Manažment TV by mal uvažovať aj o zľavách pre penzistov-ostatná kultúra pozná tieto zľavy napr.koncerty,divadlo,múzeá,galérie atď. To nehovorím o doprave v MHD a na železnici, ktoré sú pre nás bezplatné. Prepáčte mi moju úprimnosť, ale si myslím, že hovorím z duše "mlčiacej väčšiny".
zobraziť recenziu

Obchodné podmienky

Všeobecné podmienky spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. na poskytovanie verejných služieb vydané v súlade so zákonom č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách:
Všeobecné podmienky (315 kB)

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre marketingové účely spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o., so sídlom Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava, IČO: 35 971 967, na dobu 1 roka od udelenia súhlasu.
Rozsah mojich poskytnutých osobných údajov je nasledujúci: meno, priezvisko, adresa. Tento súhlas môže byť kedykoľvek odvolaný, a to aj pred uplynutím doby, na ktorú bol poskytnutý.